piatok 25. augusta 2017

Saloos | Ricínový olej

Ricínový olej. Vraj zázrak na vlasy, mihalnice i obočie. Keď mi došlo sérum na riasy Realash (o ktorom som vám síce nepísala samotnú recenziu, ale fakt bolo skvelé, až na tú cenu), tak na rad nastúpil tento prírodný krásavec. Používam ho hlavne na mihalnice, aby boli silnejšie, hustejšie, dlhšie a na obočie, aby bolo hustejšie.
IMG_6761
Ricínový olej značky Saloos je čistý prírodný produkt, má 50 ml a na slovenských eshopoch ho zoženiete za menej ako 4 €. Vhodný je na suchú pokožku, výborne regeneruje a zvláčňuje kožu po zahojených jazvách. A samozrejme sa veľmi odporúča na už spomínané riasy.
Obal je klasický Saloosácky. Sklo je na prírodnú kozmetiku najlepšie, matné sklo je navyše elegantné a etiketa ničím neurazí. Za mňa fajn a tak isto aj samotné prevedenie balenia. Po otvorení strčím do fľaštičky tyčinku do uší a tak olej rozotriem po mihalniciach. Lepšia by snáď mohla byť už len pipetka.
Samotný olej je oveľa hustejší ako som čakala. Nevadí, aspoň rýchlo neubúda a tam kde ho nanesiem sa aj drží. Používam ho skoro denne už tri mesiace, no vidím len malý rozdiel. Riasy mám hustejšie ako kedysi. Spomínané sérum Realash bolo oveľa účinnejšie, riasy boli viditeľne dlhšie a hustejšie. Myslím však, že pri tomto oleji ide o beh na dlhú trať a je ho potrebné používať oveľa dlhšie, takže stay tuned! Určite dám vedieť ako spolu pokračujeme.

Čo používate na "zlepšenie" vašich mihalníc vy?

8 komentárov:

 1. Presne o ňom chystám recenziu :D A neviem, mne celkom dosť s mihalnicami pomohol, takže je to asi skôr individuálne :/

  LEUSLIFESTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zajímavá recenze, určitě naděje pro ty které mají řídké řasy či obočí. Já s tím problém tolik nemám. Když jsem používala biotin na vlasy, tak mi přišlo že mi i řasy lépe rostly a byly hustější.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Možná bych čekala, že po třech měsících bys už mohla vidět větší rozdíl, ale nejspíš máš pravdu, že tomuto olejíčku je třeba dát víc času :)

  Another Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mne taktiež veľmi pomohol, najmä s obočím :) Je to úžasný produkt :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja zatiaľ na riasy nič nepoužívam. Ale musím ti povedať, že si si túto recenziu extrémne dobre načasovala. Asi pred dvoma dňami sme sa s kamarátkami o tomto oleji rozprávali a ja som si povedala prečo to nevyskúšať a išla som hľadať recenziu. Potom som našla v mojom subscribe bare toto a nevieš aká som rada, že sa nemusím prehrabovať internetom. Ďakujem
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. zaujímavý produkt, som zvedavá na tvoj názor o niečo neskôr :) ja na riasy nepoužívam nič, som na to lenivá :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 7. No po tomto som pokukovala uz dlhsie, vraj je to super produkt a som zvedava ci po dlhsom uzivani vidiet naozaj zmeny na mihalniciach ci vlasoch.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nad ricínovým olejom už dlhšie rozmýšľam aj ja a to najmä na obočie, ktoré mám veľmi jemné a niekedy začína byť otravné neustále si ho maľovať. Mihalnice by som samozrejme tiež rada mala krásne dlhé a husté, no pri predĺžení si zas veľmi nechcem zničiť tie moje. Na ne som používala sérum od Eveline, ale žiadny rozdiel som nevidela :/

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks