štvrtok 28. septembra 2017

Manna | Maska s bielym čajom

Ak nepoznáte značku Manna, tak šup kliknite sem! Nechcem vám tu prerozprávať celý jej príbeh, pretože na stránke je to pekne a prehľadne napísané. Pre mňa je to tiež pomerne nová značka a dnes vám predstavím jeden z troch produktov, ktoré sa ku mne dostali. 
manna_mask (2)
Alginitová maska s bielym čajom je maska v prášku, ktorú zarobíte s troškou vody. Tento prášok obsahuje ako inak alginit, pričom ide o íl, plný minerálnych látok, ako je draslík, horčík, cín, prírodné riasy a humínové kyseliny. 
"Kozmeticky čistý alginit so svojimi 100 % prírodnými zložkami výborne osvieži Vašu pleť a vyťaží z nej to najlepšie. Je dokonalou voľbou pre všetky typy pleti: mastnú, problematickú, kombinovanú či suchú, jeho účinky budú rovnako vynikajúce.
No a ako už názov napovedá, k ílu je primiešaný aj biely čaj, ktorý je tiež bohatý na blahodárne antioxidanty a vitamíny. Manna sľubuje okamžitý a intenzívny účinok v podobe rozžiarenej a vyrovnanej pokožky. Maska má 100 g, vydrží aj na viac ako 15 použití a stojí 10,90 €.
Zo začiatku som mala s maskou zákerný problém a to ten, že pri takýchto produktoch nikdy neviem odhadnúť správny pomer. Nakoniec som to však nejak zvládla a naučila sa. Maska po desiatich až pätnástich minútach uschne a vy môžete vidieť všetky póry, z ktorých vyťahuje nečistoty. Po jej zmytí mám pocit čistejšej pleti, určite sa mi zdá aj hebšia a menej mastnejšia. Naozaj príjemný pocit, ale nemôžem povedať, že by mi z dlhodobého hľadiska maska nejak výraznejšie pomohla. Nemám po nej menej akné či čiernych bodiek, čo vlastne maska ani nesľubuje, ale za takú cenu som jednoducho čakala viac.
manna_mask (1)
Poznáte značku Manna? Vyskúšali ste už nejaký produkt? Máte typ na nejakú prírodnú masku?

6 komentárov:

 1. Značku Manna znám spíše z reklam, ale žádný produkt jsem zatím nezkoušela. Na práškovým maskách se mi líbí, že se dají dávkovat dle potřeby a vydrží dlouho. :)

  Lavera minerální sypký pudr

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Great post dear! :)
  Kisses...
  Soslu Badem by Dilek ...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. značku nepoznám, ale maska vyzerá naozaj veľmi dobre :) no za tú cenu by som ju asi nekupovala :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Taky mám u produktů podobného typu problém s odhadováním při míchání :-) Většinou dám hodně vody a pak se vztekám, že se mi nedaří masku "dohustit" :-)

  Značku neznám a nezkoušela jsem ji, ale líbí se mi jak vzhledově, tak jednoduchým složením :-)

  Bebe

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Značku neznám, ale moc ráda prozkoumám jejich stránky :)).

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ďalšia slovenská značka ako tak pozerám, no teší ma to. Doposiaľ som o nej nevedela. Táto maska vyzerá podľa zloženia super, len ten pomer kým človek pochytí tak to fakt trvá.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks