piatok 1. septembra 2017

Moje leto 2017

A je to tu. Leto je za nami a ja som z toho celkom nešťastná. Čaká ma kopec povinností v škole a v práci, písanie diplomovky.. jednoducho dosť nabitý program až do konca roka. Verím však, že to zvládnem a ani tu na blogu to nebudem až tak zanedbávať. Kde sú tie predsavzatia zo začiatku leta, keď som vám sľubovala hordy článkov? No nič, dnes aspoň ohliadnutie za najlepšími zážitkami a zmrzlinami.
Summer_1
Najväčším zážitkom júna bola určite návšteva hlavného mesta Macedónska, všetky posty odtiaľ nájdete v záložke travel. S kamarátkou nám bolo skvele a už sa teším na ďalší náš spoločný výlet na budúci rok. Okrem toho sa v júni veľa grilovalo a opekalo, jedlo ale aj športovalo a tiež som začala chodiť na autoškolu.  
summer_2
summer_3
summer_4
Júl sa niesol v podobnom duchu, len som sa snažila viac čítať. Navyše sa mesiac začal skvelým koncertom a bola som aj na krátkej túre, ktorá však stála za to, keďže na konci mali asi najlepšie halušky aké som kedy jedla! No a posledné júlové dni som strávila v Paríži. Určite sa tiež tešte aspoň na tri posty odtiaľ. Zatiaľ len takto, malé predjedlo v podobe fotiek.
summer_5
summer_6
SUmmer_7
Summer_8
Summer_9
Summer_10
summer_11
Prvý augustový víkend som opäť cestovala, ale tentokrát už len do našich Tatier. Konkrétne sme sa vybrali na Roháčske plesá, čo nie je opäť náročná túra. Ale aspoň som celý víkend strávila aj u nás na Slovensku. Inak som v auguste väčšinou chodila len do práce a na jazdy v už spomínanej autoškole. A ešte som sa stihla stretnúť s Moničkou! Boli sme v kine a na malých nákupoch :).

Bavia vás ešte tieto posty? Aké bolo vaše leto? Zvedavá som!

10 komentárov:

 1. Tak si mala celkom super prazdniny ako tak citam. Uzivaj este ten posledny rok skoly. Ja som zostatnicovala v juni a jeto divne nemat uz skolu a byt neustale v praci.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tiež zvedavá, ako mi potom bude škola chýbať nakoniec :D

   Odstrániť
 2. Prázdniny sis hezky užila. Držím palce ve škole. Já už prázdniny nemívám, takže se přes léto kromě dovolené nic významného neděje. Těśím se na post z Paříže. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvělé fotky :) všechny zmrzliny vypadají moc chutně!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelé fotky! :) Musím povedať, že si mala super leto! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Skvelé fotky :) V Macedónsku som ešte nebola, no Paríž som navštívila už niekoľkokrát a vždy je krásny. Halušky vyzerajú vynikajúco a o tej zmrzline ani nehovorím!

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tyto posty mě baví, měla jsi fajn léto. Posty s Makedonií jsem viděla a četla:) U mě ze začátku super, pak se něco stalo a šlo to z kopce a za končení opět celkem super a to dovolenou v Německu:)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 7. krásne leto :) veľmi ma potešil pohľad na fotky z Paríža a chutnú zmrzlinu ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Stihla si toho veľa precestovať! :) mám rada také netradičné destinácie, v Skopje muselo byť super :)
  World of Nicol

  OdpovedaťOdstrániť
 9. krásne leto si mala a ďakujem za krásny deň ♥ ♥ ♥ ♥

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks