streda 11. októbra 2017

Soaphoria | Hamamelis Witch Hazel

Ak si pamätáte, tak už dávnejšie som používala a testovala hneď niekoľko produktov od slovenskej značky prírodnej kozmetiky Soaphoria (recenzia tu). Vďaka kamarátke som mohla od tejto značky vyskúšať ďalší produkt a to hamamelovú vodu.
hamamel_soaphoria
Hamamelis Witch Hazel je organická kvetová voda získavaná z kvetou hamamelu virgínskeho. Nejdem vám písať všetky účinky, mne stačilo, keď som sa dočítala že má silné dezinfekčné účinky a teda je skvelá aj na akné. Inak je určená pre všetky typy pleti, okrem akné lieči aj opary, dermálne defekty a je skvelá na upokojenie, osvieženie a ochladenie. U Soaphorie zoženiete 50 ml balenie za 4,90 €.
Sklenená flašticka s týmto uzáverom nie je veľmi praktická, ale ak necestujete, tak by nemal byť problém. Vodu používam na dočistenie ráno a večer na vyčistenú pleť pred použitím krému. Pleť mi nedráždi, neštípe ani v očiach a tiež nevysúša. Po prvých dňoch pravidelného používania som sa strašne vyhádzala a to pripisujem práve tomu, že táto voda vytiahla z mojej pleti všetky možné nečistoty a dôkladne ju prečistila. Po tomto procese však bola už viac ako polovička flaštičky preč. Dnes nemám dokonalú pleť, ale myslím, že je na tom oveľa lepšie ako pred používaním tejto kvetinovej vody. Za mňa veľké áno, negatívom je snáď len cena.

Vyskúšali ste už kvetovú hamamelovú vodu?  

5 komentárov:

 1. veľmi sa mi páči design tejto značky, ale zatiaľ som nemala možnosť žiaden produkt vyskúšať ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Květinovky mám v péči jako stálice. Hlavně růžovou vodu. Ta je pro mě osobně asi nejvíc univerzální. Tuhle od Soaphoria jsem zatím nezkoušela, ale co jsem měla doma jiné druhy, tak lahvičky jsem si schovala a občas do nich přelévám květovou vodu z větších plastových lahví :-)
  Bebe

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tuto vodu jsem nezkoušela a asi by mě odradilo od používání to vyházení.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento produkt vidím poprvé ale přírodní kosmetice věřím protože od té doby co používám na pleť převážně přírodní pečující kosmetiku, akné mi hodně ustoupilo.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ešte som o nej nepočula, ale vyzerá super :) od Soaphorie som nič nemala, ale vidím, že by som sa do čohosi mala pustiť! ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks