sobota 25. novembra 2017

Pixers | Pole kvetín

Spomínate na koláže, v ktorých som sa vám snažila priblížiť predstavu mojej vysnívanej izby? Bolo to cez leto a blížil sa čas jej prerábky. Steny sa premaľovali zo svetlej fialovej na bielu, postavili sa nové obrie skrine, kam sa konečne zmestia všetky moje handry a na ktorých dverách sú obrovské zrkadlá a v neposlednom rade sa postavil jednoduchý kozmetický stolík, kam sa zmestila všetka moja kozmetika. No dobre, len tá dekoratívna. 
pixers_obraz (3)
Novú posteľ som neplánovala, ale keď som v letáku Jysku jednu v škandinávskom (nie, že by som bola nejaký veľký fanda) štýle objavila, hneď sa mi zapáčila. Je väčšia, má šedé čelo a matrac do nej som vyberala asi storočie. V obchode mali zo mňa radosť, čo vám poviem. Momentálne však čakám kým ju dovezú na sklad. Čakanie mi však spríjemnil ďalší kúsok, ktorý pribudol do mojej izby a to obraz vďaka eshopu Pixers.cz.
Ide o spoluprácu, ale nákup som musela zrealizovať, ako každý. A tak vám môžem zhodnotiť ako to išlo. Veľmi jednoducho a myslím, že aj človek, ktorý nakupuje cez internet prvýkrát, tak sa rýchlo zorientuje a nebude mať problém. Stránka je prehľadná, informácie dostatočné. Čo bol však môj najväčší problém? Výber!
Hneď som vedela, že chcem obraz na plátne. Okrem toho ponúkajú tapety, fototapety, plagáty, obrazy v ráme, nálepky a to na stenu, na sklo a okná, na chladničku, notebooky a iné. Fakt široký sortiment, no ale ešte širší výber motívov! Rôzne témy, štýly či miesta umiestnenia. Chcete obraz do kuchyne? Či niečo umelecké do obývačky? Výber vám ulahčí filter.
Ja som sa rozhodovala medzi viacerými motívmi. Nakoniec vyhralo Pole kvetín, so sýtymi farbami. Bola som pekne zvedavá ako bude obraz vyzerať v skutočnosti. Keď už máte vybraný motív, zvolíte si požadovaný rozmer. Ten sa dá upravovať podľa vašich predstáv. Platiť sa dá úplne bezpečne cez PayPal či kartou. Váš nákup vám doručí kuriér do 4 až 6 pracovných dní. Nad 1500 Kč je poštovné zdarma.
Doručenie bolo naozaj rýchle. Balík bol veľmi dobre zabalený v kartóne, v bublinkovej fólii a ešte aj ďalšej fólii, takže po ceste sa obrazu nemohlo nič stať. No a aký je obraz? Dokonalý! Dosť veľký, no stále ľahký, farby sú sýte a celkovo je obraz veľmi pekný.
pixers_obraz (4)
pixers_obraz (1)
pixers_obraz (2)
Ak chcete oživiť svoj domov novým obrazom či notebook nálepkou, tento eshop určite odporúčam. Navyše sú to aj skvelé tipy na vianočné darčeky. Čo myslíte? 

7 komentárov:

 1. Obraz vypadá vážně úžasně! Taky mám z Pixers dva a jsem moc spokojená! :)
  Blog Everythin Kate

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Obraz je opravdu krásný. Na e-shop se podívám. BEAUTYPUSINKA

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak ten je úžasnej! Mám z Pixers taky jeden obraz z vlastní fotky a musím říct, že jsem byla opravdu překvapená. Perfektní práce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hezky sis vybrala. Taky jeden obraz z tohoto e-shopu mám a jsem velmi spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pěkný obraz. Já si od tama vybrala fototapetu, kterou jsem věnovala mamce.

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks