utorok 12. decembra 2017

Christmas Wishlist

Ahoj! Na rozdiel od minulých rokov nemám ani čas ani chuť pripravovať pre vás články s tipmi na darčeky pre vašich blízkych. Myslím, že by ma ani nič nové nenapadlo a tak som si vytvorila iba svoj vlastný wishlist. V podstate mi je fuk, čo si nájdem pod stromčekom. Už dávno som vyrástla a posledné roky radšej dávam a lámem si hlavu nad darčekmi ako ich dostávam. Ak predsalen hladáte inšpiráciu, tak kuk sem a možno vás inšpiruje aj môj wishlist.
wishlist
Už asi tri roky hladám bundu, ktorá by sa mi páčila a bola aj dosť hrubá a teplá na krutú zimu, no zároveň nestála majland. Mám len kabáty, no predsa len niekedy je lepšia a teplejšia bunda. Stále som takú nenašla a dúfam, že nejakú ulovím v novoročných výpredajoch. Inak sa mi zapáčila táto z Bershky, len má na chrbte desný nápis.
Mojim novoročným predsavzatím je naučiť sa hrať tenis, takže tým, čo najviac potrebujem je raketa. Zatiaľ som si vyhliadla len sukničky so všitými kraťaskami a vreckami na loptičky, ale aj garderóba je predsa dôležitá, nemyslíte?
Vynovená izba chce aj nové doplnky. Teraz sa snažím mať čo najmenej lapačov prachu a tak by som ju rada dotvorila práve štýlovými obliečkami, závesmi, vankúšmi či dekami. Všetky tieto vecičky sú z Jysku a mimochodom posteľ mi už prišla, ale nemám čas spratať tú starú a postaviť novú. Ach tie predtermíny!
Čo by boli Vianoce bez knižných darčekov? Ja som si napísala o knihy o impresionistoch (ach, chcem späť do Paríža) a myslím, že toto je jedno z prianí, ktoré sa mi aj splní.
A ostatok sú už len také moje rozmary. Peknú džínovú sukňu s gombíkmi hľadám už odkedy to bolo trendy a klasická biela košeľa mi chýba ako soľ. Roztomilé topánočky som našla minulý týždeň v Deichmanne, no bolo mi ľúto za ne vyhodiť 30 €, keď ich budem môcť nosiť až niekedy v apríly. No a kabelky sú hneď po topánkach moja najväčšia obsesia. Kriklavo ružová je zo Zary, kde by som si ich dokázala vybrať ďalších desať a druhá je od Rebeccy Minkoff.

Čo vy a vaše vianočné priania? Darčeky už máte kúpené?

4 komentáre:

 1. Ani nevím, co bych si pod stromeček přála, ale dárky už mám nakoupené. Držím palce, aby se ti wishlist splnil. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zdaleka nemám všechny dárky nakoupené, něco mi visí na pobočkách gls apod. a nějak se tam nemohu dostat. Mno.. ještě zbývá týden :-) Já si wishlisty nedělám neboť ani nevím co bych chtěla, jsem nenáročná.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dárky i ještě dva chybí.:) Bundu bych také chtěla, ale ta už k Vánocům nebude, nejspíš až po Vánocích. Knihu k Vánocům jsem si koupila včera a jsem z ní nadšená, po 2 letech další knížka :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta sukně z tvého wishlistu vypadá skvěle! Já už mám naštěstí dárky koupené:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks