nedeľa 3. decembra 2017

Shower | Shortened term for "personal concert hall"

Krásny december prajem! Ako si užívate prvý adventný víkend? Ja sa musím učiť, písať diplomovku a bla bla, neviem ešte čo všetko. Našla som si však čas na napísanie tejto recenzie, nech to zas na blogu nezapadá prachom. Recenzia sa týka sprcháčov, ktoré som spotrebovala za posledné obdobie.  
shower_shampoo (1)
Ako prvý tu mám malinový sprchový gél značky Dove. Mal by byť vyživujúci a pokožku by mal hydratovať. Zoženiete ho v menšom 250 ml balení a väčší v 500 ml balení. Tieto sprcháče som si v poslednej dobe veľmi obľúbila. Sú husté, voňavé a jednoducho sa s nimi skvelo umýva, dobre penia. Samozrejme však pokožka nie je hydratovanejšia ani vyživenejšia, je to proste sprcháč ako každý iný.
Arnikový sprchový gél od Weledy je určený hlavne na sprchu po namáhavej aktivite alebo športe, pretože pekne zahreje svaly. O masážnom oleji z rovnakej rady som písala minule tu. Sprchový gél má 200 ml a na oficiálnej stránke stojí 8,29 €. Okrem arniky tiež obsahuje levanduľu, ktorá upokojí myseľ a rozmarín dodá novú energiu. Tento sprcháč mi až tak nevonia, keďže cítim aj tú levanduľu a príliš ju nemusím. Nie je to však nič strašné, vôňa je skôr svieža a dosť dlho sa drží na tele. Gél menej pení, ale umyje dobre. Pokožku zanechá hebkú, negatívom je snáď len cena.
shower_shampoo (2)
Sprcháč značky Cien som dostala od Moničky, je z Lidlu a zoženiete ho tam za asi 1,50 € aj v iných variantách. Tento ovocný voňal božsky, no mal takú zvláštnu želatínovú konzistenciu. Inak penil a umyl priemerne.
Posledným pánom na holenie je sprchový gél Hruška a kakao ešte z minuloročnej vianočnej kolekcie Yves Rocher. Tá kombinácia vôní je jednoducho úžasná, len trošku (tak dobre, trošku dosť) umelá. Pomerne dlho sa držala na tele. Inak nemám tomuto voňavcovi čo vytknúť. Dobre penil, umyl, prevoňal.

Vyskúšali ste niektorý z týchto sprcháčov?

5 komentárov:

 1. Já mám zkušenost akorát se sprchovými gely od Dove a od YR jen v jiné vůni a taky jsem byla spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Dove gely jsou moc fajn.
  www.basedindubai.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten Dove musí mať dokonalú vôňu! Veľmi ma však zaujal aj ten od Cien :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dove som mala kedysi ako taký lepší sprchový produkt, ktorý pokožku nevysúša. Minule som však mala levanduľový a ten ma sklamal, mala som po ňom dosť suchú pokožku. Od Weledy by som chcela skúsiť nejaký sprcháč. Momentálne používam hlavne Palmolive s vôňou orchideí.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks