štvrtok 17. mája 2018

New In | April 2018

Bavia vás ešte new in články? Rozhodla som sa, že vám nové ľúbeznosti budem ukazovať častejšie. Dnes to bude o aprílových nákupoch a novinkách a keďže som sa snažila šetriť, nebude toho až tak veľa. 
newin_april
Najväčšiu radosť mám z tohto saka, ktoré som objavila v House. Je trošku dlhšie, čo sa mne osobne veľmi páči. Stálo síce 35 €, ale je veľmi pohodlné a skvelo sedí. Podobné sú teraz snáď všade, vo všetkých obchodoch, ale toto mi asi najviac padlo do oka. 
newin_april
Rifle v poslednej dobe kupujem už len v Tally Weijl, pretože model Keira mi sedí asi najlepšie. Sú elastické, s vysokým pásom a sú na moju výšku. A keď som objavila v obchode tieto modré, klasické, nedotrhané, musela som ich mať aj v čiernom. Ak ste nižšieho vzrastu, určite odporúčam  na nohavice zájsť do tohto obchodu.
newin_april
V lete sa mi roztrhli moje najobľúbenejšie nízke sandálky, ktoré som nosila asi tri sezóny. Boli jednoduché, čierne a tak sa hodili skoro ku všetkému a navyše boli pohodlné. Potrebovala som im teda nájsť náhradu. Nakoniec vyhrali tieto šľapky z H&M, avšak tieto sa už nebudú hodiť úplne k všetkému. Uvidíme v lete.
newin_april
newin_april
Už som tu asi viackrát spomínala, že sa chcem naučiť hrať tenis. K nemu som sa žiaľ ešte nedostala, ale už mám aspoň vhodnú obuv a konečne moju vysnenú bielu sukničku na tenis. Ja viem, že niekomu na tom pri športe nezáleží, ale ja mám rada aj na cvičenie pekné oblečenie. Jednoducho mám radosť už len keď sa obliekam. 
newin_april
Z kozmetiky som si toho veľa nekúpila. Iba uhorkové mydlo s kiwi od Almara soap a hydratačnú masku od Kneippa. Vyskúšam, dám vedieť v recenzii. Vo výpredaji som ulovila Scarlett len za 30 centov. Ide o voľné pokračovanie Odviate vetrom, samozrejme od inej autorky a keďže ja mám rada ľúbezné konce, verím, že tu taký nájdem! :D 
newin_april
A u značky Weleda som v apríly vyhrala celý tento balíček. Na prvej fotke vidíte po dva produkty z mandľovej a čistiacej rady a čistiacu kefku na tvár, o ktorú si teraz môžete zasúťažiť na mojom instagrame tu, pretože ja už jednu doma mám a túto by som nevyužila. A samozrejme chcem posunúť radosť ďalej! :)
newin_april
Vo výhernom balíčku som tiež našla produkty na opaľovanie a krém po opaľovaní. Tie som už v predchádzajúcich horúcich dňoch stihla viackrát vyskúšať, takže sa čoskoro tešte na recenziu, aby ste vedeli, či kúpiť pred letom alebo nie. Ste zvedaví? Vybrali by ste si z mojich nákupov niečo aj vy?

12 komentárov:

 1. Rifle majú v TW naozaj krásne, dokonca aj na nízke postavy. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, skoro všade inde sú mi rifle dlhé, iba v TW majú na mňa dĺžku a myslím, že jedny kratšie mám z croptownu :)

   Odstrániť
 2. Ty sandálky se mi líbí :)) A Weledu musím prozkoumat. :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. sú roztomilé :) treba, majú super výrobky, už chystám ďalšie recenzie na ich výrobky :)

   Odstrániť
 3. Ty sandálky jsou nádherné. Líbí se mi i oblečení na tenis a těším se na recenze Weledy. Taková výhra musela potěšit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. keď som ho rozbaľovala, mala som Vianoce :)

   Odstrániť
 4. Tie sandalky su krasne a Scarlet som citala, super je to :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jee, tak to sa teším, keď sa pustím do čítania :)

   Odstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks