pondelok 14. mája 2018

Palmer's | Cocoa Butter Formula

Čokoterapia? Nie vždy musíte jesť čokoládu, aby ste sa cítili lepšie. Stačí vám nejaký výrobok od Palmer's a hneď je vám hej, pretože voňajú božsky a ja by som najradšej vyskúšala každý jeden. Zatiaľ to bol balzam na pery, ktorý by som najradšej zjedla a teraz vám ukážem toto telové maslo alebo skôr univerzálny krém..
palmers_cocoa (1)
..keďže to na obale nie je bližšie špecifikované. Ja som ho používala ako telové maslo. A musím povedať, že takto sa mu u mňa fakt darilo. Ako vidíte na fotke nižšie, je extrémne hutné a mastné, takže hydratuje na jednotku s hviezdičkou. Používala som ho hlavne v zime a predovšetkým na nohy. V zimných mesiacoch totižto na natieranie celkom kašlem a tak mám po pár dňoch nohy ako dve suché sušienky, najsuchšie na celom svete. Ale toto maslo značky Palmer's ich zachránilo. Je určené aj na jazvy či strie, ale ja som žiaden pozitívny efekt pri nich nezaznamenala. Popravde som to veľmi ani nesledovala.
Čo sa týka oficiálneho popisu, výrobca tvrdí že Palmer's kakaové maslo poskytuje hĺbkovú hydratáciu celého tela. Pritom je jedno či máte normálnu, suchú alebo atopickú a náchylnú pokožku. Kakaové maslo zabezpečí, aby bola hladká, pružná a krásna. Obsahuje kakaové maslo, ktoré hydratuje a zjemňuje a vitamín E, ktorý je silným antioxidantom. Práve ten by mal zlepšovať vzhľad jaziev, strií a nedokonalostí pokožky. Maslo zoženiete vo viacerých veľkostných prevedeniach, toto 100 g stálo do 5 libier.
Takže ja hovorím áno za hydratáciu a úžasnú parfemáciu a nie za zlú dostupnosť, cenu a malé mínus za to, že nie je prírodné. Ale ja už som asi veľmi vyberavá. A čo vy? Poznáte, skúšali ste túto značku?
palmers_cocoa (2)

11 komentárov:

 1. Ježiš, musí vonět dokonale:D. Úplně to cítím...:D. Jinak takovou hutnou konzistenci mám hrozně ráda:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Značku nepoznám, ale ta konzistence je úžasná. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že som písala o niečom inom, novom, nepoznanom :)

   Odstrániť
 3. To vypadá parádně :-) čokoládu jako takovou k jídlu moc nemusím, ale v kosmetice ji můžu. To stejné mám třeba s kávou :-) musí vonět dokonale!
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja napríklad kávu pijem minimálne, ale keď niečo vonia kávovo alebo má kávovú príchuť, tak to musím mať :))

   Odstrániť
 4. značku nepoznám, bohužiaľ :/ ale maslo vyzerá super, musí fakt krásne voňať :) pre mňa by však asi bolo príliš mastné...

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani ja nemám veľmi rada príliš mastné produkty, ale na nohy a suché miesta bol super :)

   Odstrániť
 5. Já tuhle značku kdysi zkoušela z ladyboxu a vůbec mě neoslnila, mě tohle vůbec nevonělo.
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je jasné, že nesadne každému. Každému vonia a vyhovuje niečo iné :).

   Odstrániť
 6. Nuž tak takúto terapiu by som si naordinovala s potešením. Vôňu čokolády mám rada. Značka mi niečo hovorí, ale neviem, či som ju aj osobne skúšala. Ja sa tiež v lete veľmi nenatieram, riešim to radšej rovno v sprche olejmi a to mi ako-tak stačí.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks