pondelok 21. mája 2018

Tosave | Summer Dress & Bag

Ahoj! Dnes vás zdravím pri neobvyklej recenzii a tou je recenzia na eshop. Takéto články sa tu kedysi objavovali pomerne často, keďže som rada písala o skúsenostiach s rôznymi, aj ázijskými eshopmi, aby ste mali info odkiaľ sa oplatí objednávať a odkiaľ naopak nie. Nejak som však od takýchto článkov upustila. Nedávno ma však oslovil eshop Tosave, aby som si vybrala nejaké vecičky, ktoré mi zašlú a ja vám ich ukážem na blogu. 
tosave_outfit
Tu ma asi ukameňujú blogerky a influencerky, že som sa priklonila k takejto barterovej spolupráci. Hold smola, blog je pre mňa hobby a oddychová záležitosť a nechcem sa ním živiť. Vždy ma poteší, keď mám možnosť ukázať vám niečo nové alebo iné a nečerpať pritom len z vlastného vrecka. Vlastne mi tento eshop písal viackrát, vždy som ich emaily ignorovala, ale keď už mi napísali asi siedmy mail, povedala som si okay, vyskúšam a tak som tu s dnešným článkom.
Tosave ponúka všetko možné od výmyslu sveta. Ja som sa samozrejme zamerala na módu, keďže kozmetika pofidérneho pôvodu ma naozaj neláka. Výber bol však pomerne ťažký. Chcela som niečo pekné a letné, ale z ničoho nemali moju veľkosť a tak som si vybrala len jedny šaty a jednu kabelku, o ktorej som nebola až tak presvedčená. 
Čo sa týka stránky, je pomerne jednoduchá, prehľadná, podobná ebayu. Poštovné k nám stojí 1,56 dolára a dá sa platiť aj cez PayPal. Šaty a kabelku som si objednala 23. apríla a prišli minulý utorok, takže to trvalo presne 23 dní. Balík však nebol príliš kvalitne zabalený a na kabelke sa mi utrhol jeden zips.
Nakoniec som si vybrala tieto women striped mini dress, ktoré sa mi páčili hlavne v modrej farbe. Samozrejme nemali moju veľkosť a tak vyhrali červené vo veľkosti S. Keď som ich z balíka vytiahla, povedala som si, že sú obrovské. Po oblečení sa už tak nezdali a keďže sú z ľahkého materiálu, budú skvelé na horúce letné dni, keď budem rada za akékoľvek voľné oblečenie. Červená farba je inak pekne sýta a celkovo vyzerajú ako na obrázku. Niekde však trčia nitky a šaty aj trošku zapáchali nejakou chémiou. Inak si myslím, že sa skvelo hodia ku converskám a môjmu červenému ruksačiku z Bershky. Čo myslíte?
Keďže som chcela z vybraných kúskov jeden outfit, vytvorila som ho teda aj spoločne s kabelkou s názvom women shoulder bag. Okrem toho, že sa jej stihol počas prepravy zlomiť jeden zips, podľa mňa vôbec nevyzerá ako na obrázku. Vyzerá oveľa lacnejšie. Na obrázku sa zdá, že materiál bude pevný, lesklý a jednoducho kvalitnejší. Takže okrem toho, že sa mi kabelka tvarom veľmi páči a dosť sa do nej zmestí, ma úplne sklamala.
tosave_outfit3
outfit_tosave2
Poznáte túto stránku? Páči sa vám aspoň jeden z týchto dvoch kúskov?

14 komentárov:

 1. Stránku nepoznám, ale šaty jsou pěkné. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tahle stránka mi taky furt píše, ale mě to gmail vyhodnocuje jako spam :D Ale šaty jsou krásné :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vďaka :D asi sám gmail vie, že by si to nemala skúšať :D

   Odstrániť

 3. I love the post:)
  Have a nice day, dear!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tuto stránku vůbec neznám. Škoda, že neměli tvoje velikosti, modré vypadají krásně námořnicky. Ale ani tyhle červené/růžové? nevypadají špatně. A dostal mě název produktu "New Women Short Sleeve Striped Mini Dress Ladies Casual Beach Party Skater Dress" :D Tomu říkám SEO :D Každopádně ti moc sluší a určitě v nich uděláš v létě velkou parádu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Presne, modré sú také námornické, ale ani tieto nie sú nakoniec vôbec zlé :). No áno, tieto názvy sú celkom klasické pre takéto eshopy :D. Ďakujem aj za krásny komentár :).

   Odstrániť
 5. stránku nepoznám a hoci tieto vecičky nie sú úplne môj štýl, myslím, že vyzerajú celkom dobre :) a je super, ako si zladila šaty s converskami, naozaj pekné ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Šatecky se mi moc líbí, jsou perfektní v tom, že se dají nosit jak sportovně, tak elegantně!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja si myslím, že to vyzerá dobre aj tak, aj tak :)

   Odstrániť
 7. Ty šaty jsou krásné, to byla treda do černého, u kabelky je škoda, že nebyla podle představ, či původním obrázku, ale špatná není. :)

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nie je zlá, len na obrázku vyzerala kvalitnejšie :)

   Odstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks