piatok 1. júna 2018

Gosh | Vitamin Booster

Ak ma sledujete poctivo všade možne, tu, na insta a facebooku, tak určite viete, že stále zháňam, skúšam, hľadám nejaký vhodný šampón pre moje vlasy, ktoré mám síce zdravé, len sa mi rýchlo mastia a mám lupiny. Stále som nenašla all time fejvrit šampón a tak skúšam všetko možné. Dnes vám napíšem o produktoch značky Gosh z rady Vitamin Booster, ktoré som v tomto sete dostala ešte na Vianoce.
gosh_haircare (2)
Vitamin Booster šampón by mal jemne a šetrne čistiť všetky typy vlasov. Obsahuje kombináciu vitamínov B, D a E, ktoré obnovujú rozštiepené končeky, zanechávajú vlasy zdravé, vyživené, krásne a hodvábne. Vlasom poskytuje termálnu ochranu, vláčnosť. Aspoň tak znie oficiálny popis. Šampón je bez parabénov a je vhodný pre vegánov. Má 230 ml a stojí 7 €.
Šampón a celkovo všetky obaly sú veľmi elegantné a pôsobia ako produkty z profesionálneho kaderníckeho salónu. Voňajú úžasne, trochu sladšie, ale veľmi príjemne. Šampón super pení (mám rada, keď šampóny penia), vlasy pekne umyje, odmastí a prevonia. Vôňa je však veľmi jemná a po usušení už ju takmer necítim. Vlasy sú jemné na dotyk a hladké, ale nejakú extra výživu som si nevšimla.

Vitamin Booster kondicionér má v sebe tiež vitamíny B, D a E, ktoré vlasom dodávajú hladký povrch, lesk a vláčnosť. Kondicionér vlasy hydratuje, vyživuje, opäť je bez parabénov, vhodný pre vegánov, má 230 ml a stojí 7 €.
Nemám veľmi rada kondicionéry, pretože je to len zbytočný produkt, ktorý musím druhýkrát zmyť a pritom nič extra nerobí. Vlasy sa mi lepšie nerozčešú, nie sú jemnejšie, hladšie, krajšie. Proste také isté, možno ešte horšie ako keď použijem len šampón. A toto isté platí aj pri tomto od Goshu. Po umytí vlasov so šampónom a kondcionérom to bolo to isté ako len so šampónom. A tak sa pýtam, na čo platiť ďalších 7 € a ešte aj míňať vodu?
"Nielenže pôsobí dobre na vysúšajúce sa vlasy, ale taktiež regeneruje poškodenia, ktoré na vlasoch vznikli v dôsledku častého upravovania a pôsobenia tepla. Studené a veterné počasie, ale aj priame slnko je častou príčinou poškodenia vlasov, ktorá vedie k zhoršeniu ich štruktúry a rozdvojeniu končekov.  
Asi najzaujímavejším produktom z tejto rady je nočný suchý olej v spreji. Je určený na rôzne vlasové problémy. Má 75 ml a stojí 11 €. Olej má veľmi intenzívnu vôňu, ktorá sa na vlasoch drží aj dlhé hodiny a preto som ho používala cez deň a to hlavne na končeky. Olej má strašne zvláštnu konzistenciu. Je taký nemastný. Keď som si ho strekla na pokožku, tak bol ako keby neolejovitý, ak chápete čo myslím, a rýchlo sa vsiakol. Nemyslím, že teda vlasy hydratuje alebo dokáže pomôcť suchým končekom. Páči sa mi asi len kvôli vôni a praktickému spreju.
gosh_haircare (1)
Ak to mám zhrnúť, šampón bol fajn, olej vlasy krásne prevoňal, ale inak má táto rada vlasovej starostlivosti značky Gosh obzvlášť nezaujala. Vyskúšali ste už niečo na vlasy značky Gosh?

5 komentárov:

 1. Obaly spravili pekné, ale ten obsah už moc nie :) neskúšala som nič a po tejto recenzii ani nebudem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od značky Gosh mám tuším tři produkty a jsem s nimi vcelku spokojená :) řekla bych, že se jedná o takovou průměrnou značku, co neurazí, ale ani nenadchne.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vždy po týchto vlasových produktoch pozerám, no zatiaľ som sa neodvážila. Na blogoch o nič čítam málokedy takže nemám ani echo či sú dobré alebo nie. Ja mám s vlasmi dosť podobný problém, len miesto lupín sú tie moje skôr bez objemu, jemné a tiež rýchlejšie mastné. Dlho mi na ne sedel kokosový šampón od Swiss Opair, ktorý sa dá kúpiť bežne v DMke. A ešte sú dobré šampóny Yves Rocher, hlavne ten na farbené vlasy.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Já jsem si před rokem zkusila koupit Milvu a jsem s ní velmi spokojená. Celkově jsem od Gosh ještě nic nezkoušela. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gosh značku jsem vůbec nezkoušela a ani nijak zvlášť mě neláká.
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks