sobota 28. júla 2018

Almara♡Soap | Cucumber Kiwi Cocktail

V dnešnej recenzii vám ukážem opäť značku, ktorá sa na mojom blogu ešte neobjavila. Ide o českú značku Almara Soap, ktorá s láskou vyrába mydlá obsahujúce čisté rastlinné oleje. Mydlá sú prevoňané vonnými olejmi, bylinkami, korením a kúskami ovocia. Okrem toho v ich ponuke nájdete tuhé šampóny, balzamy na pery, hubky či mydelničky, ktoré sú najlepšie pre skladovanie prírodných mydiel.
almarasoap_kiwi_cucumber (1)
Mydlo Cucumber Kiwi Cocktail som dostala už na Vianoce a spotrebovala som ho niekedy na jar. Išlo asi o limitovanú edíciu a nikde neviem nájsť podrobnejšie informácie o zložení či účinkoch. A tento malý biely obalový papierik som žiaľ (ja hľúpa) stratila. Každopádne by každé mydlo tejto značky (vďaka obsahu prírodných olejov) malo pokožku hydratovať a zanechať ju tak jemnú a nevysušenú. Mydlá majú približne 75 g a ich cena je väčšinou 4,40 €.
Slovo cocktail v názve nabáda človeka hneď ovoňať a pocítiť sviežu vôňu čerstvých uhoriek a zeleného kiwi. Nič také sa však nekonalo. Mydlo voňalo veľmi obyčajne, vôbec nie sviežo a vlastne ani neviem k čomu by som to prirovnala. Výzorovo je však veľmi podarené a myslím, že design mydielok sa im vždy veľmi vydarí. Napríklad videli ste letnú limitku Watermelon Kiss? Detská hravosť a nádhera v jednom. A ako si všímam limitky sú vždy veľmi podarené, viď New Year Champagne. Navyše balenie je (ako vidíte) veľmi minimalistické, papierové a tak veľmi eco, zero waste a neviem aké friendly. Čo sa týka pôsobenia na pokožku, nepovedala by som, že ju hydratuje tak ako sľubuje. Rozhodne ju však nevysušuje ako iné mydlá bežne dostupné v drogérii.

Mydielko ma nadchlo hlavne svojim designom a tak rada vyskúšam aj Gold Chocolate, Cold Water či iné z ponuky. Môžete mi nejaké odporúčať alebo ste ešte značku nevyskúšali? 

8 komentárov:

 1. Odpovede
  1. OD nich som ešte nič neskúsila, ale rada by som :)

   Odstrániť
 2. Mně tak někdy přijde, že oni ty mýdla pojmenovávají podle vzhledu, ne podle vůně. Já měla doma dvě čokoládové mýdla, každé bylo jiné značky a obě mýdla voněly po bylinkách.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No ten design má fakt skvělý! :) Krásný, nápaditý a originální :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skoro všetky ich mydlá mi také prídu! :)

   Odstrániť
 4. Značku ešte vyskúšanú nemám, no myslím, že už som ju videla :) Toto mydlo vyzerá nádherne! Takéto typy sú krásne a vždy sa nad nimi kochám :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja! :) a majú veľa aj s trblietkami a tak, proste cute :)

   Odstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks