pondelok 4. septembra 2017

NUXE | Huile Prodigieuse

Ahoj! Značku Nuxe už snáď nemusím nikomu predstavovať, rovnako ako ich najznámejší produkt, ktorým je multifunkčný olej Huile Prodigieuse, o ktorom vám dnes napíšem. Je to už moje druhé balenie, takže najvyšší čas. Inak som tiež písala recenziu na ich univerzálny balzam (nájdete tu), ktorý bol úplne skvelý a úžasne citrusovo voňal.
nuxe_huile_prodigieuse
Suchý multifunkčný olej na tvár, telo a vlasy je zložený zo 6 vzácnych rastlinných olejov, a to napríklad olej z makadamiových a lieskových orechov, či mandlí a kamélii. Podľa výrobcu má zjemňujúce, vyživujúce účinky a nádherne prevonia pokožku. Keďže je multifunkčný môžete ho naniesť ako na telo a tvár, tak aj do vlasov na suché končeky či využiť ho pri masáži. Za 50 ml balenie zaplatíte skoro 20 € a zoženiete ho v lekárňach či na rôznych eshopoch.
Olej má praktické, pekné, sklenené balenie. Vyskúšala som ho na tvár a hlavne na telo. Čo sa týka pleti tváre, nanášala som ho len večer, ale pleť mi strašne premastňoval a vôbec mi tak nevyhovoval. Zmizli síce šupinky na čele a nose, ale rovnakú službu mi spraví aj balzam od Balm Balm, o ktorom som písala tu. Ten je síce tiež pomerne mastný, ale mne vyhovuje v tomto ohľade oveľa viac.
Olej je pomerne riedky, ľahko a rýchlo sa teda rozotiera aj po celom tele. Tým pádom ho však miniete príliš veľa. Na pokožke je olej príjemný, ale nevonia nejak extra, pričom vôňu už neskôr ani necítiť. Vo viacerých recenziách som čítala, že vonia ako lacný opaľovací olej a musím povedať, že mi to tú vôňu naozaj pripomína. Hydratuje priemerne, po pravidelnom používaní nemám po ňom vysušené miesta, ale myslím, že na to, že je to olej, by to mohlo byť oveľa lepšie. Plus cena nie je práve ideálna. Ak mám odporučiť fajn olej na telo, tak skúste nejaký od značky Kneipp.

Poznáte tento olej? Vyskúšali ste ho už?

4 komentáre:

 1. Olej poznám veľmi dobre, ale zatiaľ som sak nemu žiaľ nedostala :D No keď spotrebujem svoje megalománske zásoby, určite kupujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Olej neznám vůbec a docela mě zaujal. :) Nuxe je dobrá značka, ráda bych něco od ní vyzkoušela.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. hi, ım a new follower on your blog from gfc ...
  I hope you will be back ...
  http://soslubadem.blogspot.com.tr/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks