nedeľa 8. októbra 2017

Priody | Event

Ahoj! Dnes vám chcem ukázať pár záberov zo stretnutia so značkou Priody, ktoré som absolvovala minulú sobotu. Značku vám snáď už nemusím predstavovať, keďže som o ich kávovom peelingu na pleť písala tu a o micelárnej vode zase tu
Priody_event
Išlo o stretnutie určené pre blogerky a stretlo sa nás tam naozaj hodne. Na začiatok nám Libor, zakladateľ tejto značky, povedal niečo málo o nej, ako vznikla, čo ho k tomu viedlo, o aké produkty sa značka snaží. Ďalej nám Patty, z kanála Patty Image, predstavila svoje top Priody produkty, medzi ktoré zaradila pleťové séra a telové peelingy. Svoje obľúbené produkty nám tiež predstavil vizážista Pali, ktorý odporúčal hlavne hydratačný krém a už spomínanú micelárnu vodu. Tiež nám prezradil, aké chyby najčastejšie ženy robia pri líčení a starostlivosti o pleť a celkovo bol jeho výklad a prejav zábavný, takže sme sa po celý čas všetky usmievali. Potom nám ešte Soňa dala pár rád ohľadom spravovania našich facebookových stránok. Nechýbalo ani občerstvenie a samozrejme sme každá dostali aj riadnu výslužku, o ktorej sa určite dozviete v samotnej recenzii. A niečo sa ujde aj vám, takže sledujte facebook. 
Po oficiálnom programe prišiel ten voľný, kde sme si mohli nechať poradiť od Patty a Paliho, pofotiť sa a hlavne dojesť občerstvenie! :D Tu sa prejavila moja hanblivá povaha a ja som sa dala do reči len s Klaudiou z blogu Klaudy's shopping enjoyment. Inak som tam však stretla aj Martinu, Suzzie či Dominku. Ale ako vravím, som hanblivec a bála som sa na ne čo len pozrieť. :D Nevadí, možno nabudúce.
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Priody_event
Ďakujem značke Priody a ostatným blogerkám za príjmne strávené poobedie a vám sa snáď post páčil! Aké blogerky by ste radi stretli vy, ak by ste mali takú možnosť?

3 komentáre:

  1. Takže jsem správně předpokládala, že jsi to ty. :-) Akorát taky patřím mezi ty stydlivější, tak snad někdy příště. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvělá akce, určitě ti to něco dalo. Kosmetiku Priody moc neznám, takže jsem si ráda o ní něco dozvěděla

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks