streda 1. novembra 2017

September, Október 2017

Ahoj! Momentálne by som mala pracovať na diplomovej práci či jednej z milión seminárok, ktoré mám čochvíľa odovzdať, avšak ja sa radšej povenujem vám. Včera nám skončil október a ako to väčšinou býva, november nás privítal hnusne sychravý a zamračený. Preto si dnes rada zaspomínam na posledné dva mesiace. 
september_2017
September začal oslavou narodenín mojej sestry. Super sme sa zabavili a stretla sa celá rodina. V ten víkend sa aj konečne doprerábala moja izba a poviem vám, postaviť skrine nám fakt dalo zabrať. A naskladať tam všetky moje veci tiež. V prvý septembrový týždeň som si tiež urobila výlet do Banskej, aby som sa ubytovala na intráku a tiež do Bratislavy, kde sme dali malý shoping v Ikei a Avione. Btw, dať si v Starbuckse sladké pitie a ešte aj koláč je zabiják. Aj pre mňa, čo by som najradšej jedla len sladké. Inak tento post bude plný fotiek jedla! :D
september_2017
Nasledujúci týždeň som sa konečne stretla s kamoškou, dali sme výdatný obed a samozrejme nemohol chýbať ani dezert v podobe raw koláčiku. Radosť som si dopriala novými náušničkami v rose gold farbe (mám pocit, že si robím radosť nejakým nákupom každý deň, ale inak som v pohode) a bola som zase na ďalšej oslave, kde sa len jedlo a pilo.
september_2017
Vidíte, zase ďalšia radosť! Ale podobnú košeľu som chcela už dlhšie a táto bola v zľave. Ale aby to nebolo len o tom hmotnom, bola som aj na koncerte kapely, ktorú som chcela vidieť už asi 5 rokov a boli skvelí. Navštívila som tiež novú raňajkáreň, kde robia najlepšie lievance aké som kedy jedla. No a na konci septembra som sa zúčastnila blogerského eventu so značkou Priody. Recenziu na produkty, ktoré som dostala nájdete tu.
oktober_2017
Ďalšie mňamoty. Obľúbila som si jáhlovú kašu, ktorú si vždy ochutím ovocím, kockou čokolády či kokosom. Naozaj odporúčam, rýchle raňajky, keď sa vám ráno nechce pripravovať nič zložité. Zúčastnila som sa na prvých vegánskych hodoch v Žiline. Bolo tam celkom málo stánočkov, ale snáď sa to rozbehne. Ochutnala som burger, osie hniezdo či panna cottu (tá bola otrasná, strašne umelá) a domov som si odniesla tuhý šampón, malú knižku receptov a rastlinné mlieka.
20170916_193505_Fotor_Collage2
Ak ma sledujete pravidelne, asi si pamätáte moju dilemu s diárom na rok 2018. Nakoniec som sa rozhodla pre Fitness diár a už doma čaká na nový rok. A je tu nová séria Stranger Things! Kto už má pozreté všetky diely? Ja som sa už bála pri prvej. Asi nebol dobrý nápad začať to sledovať na Halloweena :D. 

4 komentáre:

 1. Myslím, že si docela užíváš. Taky jsem si v poslední době udělala dost radosti sama sobě. Jinak všechno to jídlo vypadá dokonale. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. bože to jedlo :O robíš chute aj takto na diaľku, hlavne lievance a burger :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pěkný měsíc. Jahlovou kaši bych chtěla ochutnat, zajímá mě jak se moc chuťově liší od ovesné. :) Ty raw tyčinky mě také lákají, ale zatím spíš jedu v proteionových.

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks