streda 27. decembra 2017

Manna | Eben

O značke Manna som vám už písala v recenzii na ich masku s čajovníkom, ktorú nájdete tu. Druhým produktom, ktorý sa ku mne od tejto značky dostal je čistiace mydlo Eben s aktívnym uhlím. Používam ho denne už niekoľko mesiacov a tak je čas, aby som vám o ňom niečo napísala.
manna_soap (2)
Čistiace mydlo Eben s aktívnym uhlím značky Manna je určené na mastnú alebo aknóznu pleť. Prášok aktívneho uhlia pôsobí veľmi dobre na pokožku, ktorá má byť po pravidelnom používaní čistá, rozžiarená a krásna. Mydlo by malo aktívne detoxivať, vyťahovať z pleti nielen toxíny ale aj tuk, hlboko čistiť póry a jemne ošetrovať vyrážky a drobné akné. Okrem aktívneho uhlia sa v mydle nachádza olivový olej, sezamový olej, bambucké maslo, kokosový a ricínový olej. Mydlo má 90 g a stojí 7,90 €.
Mydlo používam každý deň, ráno aj večer, pričom ak som nalíčená, normálne sa odlíčim a pleť mydlom dočistím. Použitie je veľmi jednoduché, pleť len opláchnem, nanesiem mydlo, trochu ho prstami rozotriem a napením a nakoniec znovu opláchnem. Pleť je po umytí príjemne čistá, trošku vysušená (nič hrozné, čo nezachráni pleťový krém), ale naozaj čistá. Po niekoľko mesačnom používaní mám pleť stále s akné, avšak čiernych bodiek je oveľa menej a sú tiež menšie. Ako som už písala, používam ho už dosť dlho, každý deň ráno aj večer a z mydla mi stále ostala asi tretina. Takže za tú cenu sa určite oplatí. 
manna_soap (1)
Vyskúšali ste už nejaké čierne mydlo? :)

7 komentárov:

 1. Černé mýdlo jsem ještě nezkoušela, ale jedno od Soaphorie jsem zkoušela a bylo fakt dost dobré. :) Černé mýdlo mě láká.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tohle mýdlo jsem zatím ještě nezkoušela, ale vypadá hodně dobře. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám zkušenosti s hodně podobným mýdlem, akorát bylo od jiné značky. Bylo od té, co píše Miska :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mydlo s uhlím teraz stále fičí, musím ho vyskúšať. :P

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Taky používám černé mýdla, jen od jiné značky a jsem spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks