streda 3. januára 2018

Navia | Vyvažujúce sérum

Keď som v lete vyhrala túto malinkú krabičku, naozaj som sa veľmi potešila. Vtedy išlo o novinku, pričom značka Navia neustále prichádza s niečím novým. Ich produkty sú naozaj zaujímavé, majú najkrajšie obaly vôbec a mňa len láka stále od nich niečo skúšať. Preto asi chápete tú radosť, keď som sa dozvedela, že toto Vyvažujúce Sérum pre mastnú a problematickú pleť bude moje len tak, zapojením sa do súťaže.
navia_serum (2)
Keď sérum prišlo poštou prekvapila ma hlavne jeho veľkosť. Je fakt maličké, má len 10 ml a stojí 8,90 €. Okrem neho nájdete v ponuke aj Vyvažujúce Sérum pre suchú a citlivú pleť či séra na zrelú pleť. Toto pre mastnú a problematickú pleť obsahuje za studena lisované oleje ako konopný, hroznový, bavlníkový, olej zo semien papáje, ktoré sú doplnené o organické esenciálne oleje z čajovníka, citróna či mäty. Vďaka kombinácii týchto olejov by mala byť pleť prečistená, vyživená, regenerovaná, upokojená a zjednotená. Navyše sérum napomáha predchádzať dehydratácii, reguluje tvorbu kožného mazu, zmierňuje podráždenie a začervenanie.
Ako som písala sérum je maličké, no má krásny, ilustrovaný, elegantný a zároveň minimalistický obal. Tmavé sklo navodzuje pocit luxusu a guľôčkový aplikátor je zase mega praktický. Naozaj oceňujem toto balenie a aplikátor. Ľahko a rýchlo sa s ním manipuluje, rýchlo každý večer prebehnem celú tvár a potom už len zľahka votriem sérum prstami do pleti. Pritom nie som zbytočne mastná či lesklá a tak ho niekedy použijem aj cez deň. Sérum pekne, prírodne, sviežo vonia. Aj na pleť pôsobí veľmi osviežujúco a v lete tak bude určite tiež skvelé. Výrobca tiež odporúča vložiť ho do chladničky, pretože také studené potom môže prebrať a ochladiť unavenú pokožku. Sérum sa tiež rýchlo vstrebe a ako som už písala, aj napriek olejovému zloženiu nie je pleť mastná a nezanecháva na tvári nepríjemný pocit či film. A to ste si už asi mohli všimnúť, že na to som ja extrémne háklivá :D. A moja pleť? Je upokojenejšia, príjemnejšia a vyživenejšia. Sérum dobre hydratuje a po šupinkách na nose či čele niet ani stopy. Určite to nie je moje posledné balenie a Navii dávam palec hore.
navia_serum (1)
navia_serum (3)
navia_serum (2)
Používate momentálne nejaké sérum? Počuli ste už o tomto?

3 komentáre:

 1. Já používám stále séra od Priody. O tomhle jsem ještě neslyšela,ale věřím,že ti výhra udělala radost. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já teď sahám po hyaluronovém séru od Renovality, které je bezva :-) z této řady na problematickou pleť jsem měla krém. Jen škoda tak malého balení, byl hned pryč :-)
  All my cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Od této značky mám šípkový peeling a má úplně stejně krásné balení jako toto sérum :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks