štvrtok 11. januára 2018

Weleda | Mandľový pleťový krém

Už je to nejaká chvíľa, čo som používala tento krém na tvár a rozpísala túto recenziu. Prišiel teda čas ju dopísať a vám tak priniesť info. Viem že nedávno tu bola recenzia na pleťový krém od Lavery, ale u mňa je pleťový krém asi najrýchlejšie spotrebovaný produkt z kozmetiky.
weleda_skincare (2)
V dnešnej recenzii ide o Mandľový pleťový krém, ktorý je určený hlavne pre citlivú pleť. Obsahuje mandľový olej v BIO kvalite, je vhodný na používanie ráno i večer pre všetky vekové kategórie. Mal by posilňovať tvorbu ochrannej vrstvy a tým navracať pokožke stratenú rovnováhu, zmierňovať podráždenie a napätie, chrániť pred vysušením. Krém by mal pleť zanechať sviežu, vláčnu a hebkú. Balenie má 30 ml a zoženiete ho napríklad v DMke za 14,99 €.
Aj keď moja pleť nie je citlivá, povedala som si, že tento krém vyskúšam a neľutujem. Má neutrálnu vôňu, je ľahký, pomerne riedky a teda sa aj ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Na pleti nezanecháva nepríjemný film či mastný pocit. Napriek tomu pleť veľmi dobre hydratoval, nemala som problém so suchými miestami na nose či čele. Pleť bola naozaj hebká a vláčna. Určite ste si už všimli ako mám značku Weleda veľmi rada a tento krém ma len utvrdil, že Weleda má naozaj dobré a kvalitné produkty. Ich kúpou určite nič nepokazíte. Nevýhodu vidím len v cene, ktorá je trochu vyššia.
weleda_skincare (1)
weleda_mandel_skincare (2)
Aj vy máte tak radi produkty značky Weleda?

8 komentárov:

 1. Já od Weledy ještě nic nevyzkoušela, ale její výrobky se mi docela líbí a krém mě zaujal. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám doma od Weledy Skin Food a ač je hodně hutný, tak jsem s ním velmi spokojená a stačí ho velmi málo, což zapříčiňuje, že vůbec neubývá. Vůbec bych se nebála jít do nějakého dalšího krému od Weledy. Tento mandlový mě také láká, tak až spotřebuji ten co mám teď, půjdu do mandlového.
  Terezah-style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Teď přes zimu mažu obličej jenom Niveou, protože nic jiného mi k hydrataci nestačí :D.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Weledu mám moc ráda, teď hlavně Skin Food :) ani tento výrobek nevypadá špatně :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já z této řady měla jen sprchový krém a ten voněl pěkně :) Něco z péče bych také ráda vyzkoušela.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Weledu mám tiež rada, hlavne Skin Food a momentálne skúšam aj ich kosatcový rad.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Ešte som ho nevyskúšala, ale nakoľko citlivú pleť mám a iné produkty, ktoré som z mandľovej rady vyskúšala, napríklad mandľové čistiace mlieko alebo olej mi veľmi vyhovovali určite ho vyskúšam. Z denných krémov som mala kosatcový hydratačný a ten bol naozaj skvelý, veľmi rýchlo sa vstrebal a pleť zostala pekne jemná :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks