nedeľa 25. februára 2018

Blog | Tretie narodeniny

Áno, je to tak! Tento blog oslávi v utorok svoje tretie narodeniny. Ten čas tak rýchlo uteká, až mám pocit, že tie prvé posty s hroznými fotkami, vznikli už pred sto rokmi. Ako to vo svojom "narodeninovom" článku zhrnula moja, nielen blogová, kamka Monička, za tie roky sa toho veľa udialo.
birthday_3rd
Ale dosť spomínania. Musím priznať, že v poslednej dobe som mala skutočne náladu na písanie. Dokonca mám taký pocit, že do článkov som sa pustila s väčšou chuťou ako keď som s blogom začínala. Možno ste si aj vy všimli, že na blogu sa objavovalo v poslednej dobe viac článkov (možno to bolo vidieť aj na ich kvalite? :D). A pritom to pre mňa vôbec nebolo ľahké obdobie, škola, skúšky a popritom brigáda, v ktorej musím byť skoro denne okrem víkendov. A možno bol blog pre mňa akýmsi odreagovaním od toho všetkého.
Rušné obdobie sa skončilo, mňa čaká už len diplomovka a brigáda. Netreba zabúdať samozrejme ani na blog, ktorému by som sa chcela venovať ešte viac. Keďže sa mi tak začalo dariť v pravidelnom prispievaní, pridala by som k tomu i pravidelné sledovanie vašich blogov. Tak som to zanedbávala, že už ani neviem kto je kto, čo sa nosí (ale nie, to sledujem stále :D), aký bestseller sa teraz číta a čo je nové v kozmetickom svete! Snáď sa mi bude dariť a vy naďalej ostanete vernými čitateľmi.

Mám pripravené aj viaceré súťaže, zatiaľ si tu na facebooku môžete "zasúťažiť" o vzorku šampónu značky Caltha, o ktorom som písala tu.

8 komentárov:

 1. Gratuluji a přeji ještě mnoho dalších úspěchů z blogem a hodně nápadů na články :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tri roky sú už naozaj dosť, prajem aby sa ti aj naďalej s blogom darilo ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratulujuuu! Tři roky už je pořádná doba:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty jo, gratuluju! :) ať ti blog dělá jen radost :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gratuluji! To můj blog bude v květnu slavit už neuvěřitelných 5 let, což do dneška opravdu nechápu, jelikož mi každý blog vydržel tak rok maximálně :D Každopádně ti přeji další (nejméně) tři krásné roky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratuluji. I já před několika dny oslavila již třetí blogové narozeniny a taky si u mě můžeš zasoutěžit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 7. gratulujem a želám ti, nech ťa blog čo najdlhšie napĺňa ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks