štvrtok 5. apríla 2018

Ľúbeznosti | Jan-Feb-Mar 2018

Článok s ľúbeznosťami sa tu neobjavil už dlhšiu dobu a tak som si povedala, že je najvyšší čas ukázať vám, čo som si obľúbila, čo som zažila alebo sa mi jednoducho zapáčilo. Táto koláž ma fakt baví, tak dúfam, že bude aj vás.
faves_spring 2018

Začnem kozmetikou, z ktorej ma za poslednú dobu najviac oslovil klinčekový krém značky Caltha. Baví ma už len to, že je klinčekový. Predsa len, mali ste niekedy produkt s klinčekmi v zložení? Je dosť aromatický, ale ľahký a fajn na každodenné používanie. Celú recenziu nájdete v článku, ktorý je aj o iných produktoch tejto značky. O jemnej čistiacej pene od Weledy som písala naposledy tu. Je naozaj jemná a ľahká, no aj napriek tomu pleť dôkladne vyčistí. A viete, že ja Weledu zbožňujem!
Naposledy, keď som upratovala som prebrala aj moje zásoby sviečok a voskov Yankee Candle a zhodnotila som, že toho mám vážne požehnane. Preto mám teraz stopku v nakupovaní a pálim zásoby. Naposledy ma oslovila sviečka Maple Pancakes, ani nie tak kvôli samotnej sladkej vôni, ale kvôli intenzite. Sviečka je naozaj super intenzívna a prevonia aj štyri miestnosti, keď nechám dvere otvorené. Ale pozor, pre niekoho môže byť až bolehlavom.
Zostanem pri veciach materiálnych, ale táto bordová suknička značky Tom Tailor je momentálne z môjho šatníka asi najväčšia ľúbeznosť. Je pohodlná, dobre sa nosí a je úplne iná ako všetky moje ostatné sukne. Navyše som ju kúpila v akcii, takže nebola taká drahá a ja mám z nej vďaka tomu dvojnásobnú radosť.
Čo sa týka blogov či youtube kanálov, už celú scénu veľmi nesledujem a tak nemám žiadneho nového obľúbenca. Zaujal ma však tento LouTorial od GetTheLouk. Väčšinou si u Lou pozriem nákupy a novinky a objavy a prešľapy, tutoriály ma nikdy veľmi nebavili a navyše tie jej sú na mňa až príliš. Uprednostňujem zemité farby, ale keby som si vedela nalíčiť takéto oči s trblietavými linkami v ohybe viečka, tak to nosím aj každý deň. Ak hľadáte novú inšpiráciu, určite to checknite.
Zážitkov bolo za tieto mesiace habadej. V Severnom Írsku bolo aj napriek zime a silnému vetru skvele, Black Panther bol asi jeden z najlepších akčných filmov aké som za poslednú dobu videla, s Moničkou sme navštívili Beauty Forum v Trenčíne, bola som na svojom prvom brunchi a mnoho iného. 
Bohužiaľ tu mám aj jedného neobľúbenca a tým je Fitness diár. Samotný diár nie je zlý, je tam dosť miesta, plánovala som si tam okrem povinností písať aj to do listy. Každý týždeň má stránku, kde si môžete zapísať cvičenie a jedlo a priestor na to, čo chcete tento týždeň stihnúť a čo vás týždeň naučil. Každý mesiac ponúka jednu výzvu, mali by ste sa odmerať, odvážiť a podobne. Navyše sú stránky doplnené o recepty a rôzne rady zo sveta zdravého životného štýlu. Ja však nie som schopná s diárom každý deň pracovať, plniť si to do listy, naplánované články, výzvy a dokonca som sa ešte stále nebola schopná odmerať a odvážiť (áno, viem, že už je apríl). A toto všetko ma skôr demotivuje. Ale kto vie? Možno si ho ešte obľúbim. Aký diár používate vy? 

12 komentárov:

 1. sukňa vyzerá nádherne! a taktiež sviečka YC musí krásne voňať <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Musela jsem si vygůglit, co je to klinček :D A pak jsem byla paf, protože jsem žádnou kosmetiku s ním ještě neviděla. Weleďáckou pěnu zkouší od včera a jsem na ní moc zvědavá. Black Panther se mi taky moc líbil! A diář používám ten od Weledy, mám na letošek 4 a na všechny jsem měla nějaký plán (dva jsem dostala a dva si koupila, jeden je úplně mini do dlaně) a úplně ti rozumím, taky bych se asi k psaní nedokopala :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D :D ha, vôbec ma nenapadlo, že moji českí čitatelia tomu nebudú rozumieť :D. Black Panther bol fakt super a už sa teším na najnovších Avengerov, som ako malá :).

   Odstrániť
 3. Já mám doma motivační diář, ale vyplňování mě bavilo jen pár měsíců. :-( Ale taky doufám, že mě ještě chytne. :-D
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. musíme sa k tomu nejak spolu dokopať :D

   Odstrániť
 4. Get the look poznám, tiež si pozerám hlavne tie videá ako aj ty. Tutoriály tiež nie sú úplne pre mňa nakoľko tiene používam minimálne a s líčením to skrátka nepreháňam. Skôr ma zaujíma skin care.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno, áno a hlavne ona sa vie v tých loutoriáloch pekne vyblázniť :)

   Odstrániť
 5. úžasný článok ako vždy ;) k tej Yankee sviečke si niekde zaručene musím pričuchnúť, názov znie delikátne :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jee, ďakujem veľmi pekne :). Len škoda, že nemá vosk :/

   Odstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks