sobota 9. júna 2018

Ľúbeznosti | Apríl-Máj 2018

Ahojte! Zas som sa dlhšie neozvala, ale nemala som čas ani náladu. Dnes vám však chcem ukázať moje obľúbenosti za posledné dva mesiace, pričom ma takéto články vždy najviac bavia. Kto by nehovoril rád o tom, čo má rád? 
lubeznosti_april_maj
Začnem tričenkom s vyšívaným srdiečkom zo stránky folkshop, ktoré som vám ukazovala v samostatnom poste tu. Milujem biele tričká a toto je originálne, bavlnené, kvalitné, príjemné, výšivka vyzerá skvele a pochválilo mi ho snáď desať ľudí.Treba viac?
Z kozmetiky tu mám len weledácku suncare radu. Obľúbila som si hlavne mlieko po opaľovaní, ktoré  pokožku úžasne schladí a opaľovací krém na tvár. Ten síce zanecháva biely povlak, ale nie je taký výrazný ako pri mlieku na telo. Viac sa o týchto produktoch môžete dočítať tu. S tým sa spája aj radosť, že som sa mohla zúčastniť práve stretnutia s Weledou a prednášky o zdravom slnení s prírodnými produktmi. 
A keďže už nepíšem svoje mesačné zhrnutia o tom, čo som zažila, vždy vám tu rada spomeniem aj rôzne akcie či iné zážitky. Okrem iného som prvýkrát zažila Sashe v Žiline. Bola to super udalosť v príjemnom prostredí s mnohými milými predávajúcimi a ja dúfam, že sa tam dostanem aj nabudúce. Spomenúť môžem aj Deadpoola 2, pretože po Infinity War to bolo naozaj dobré kino. 
O Big Little Lies som vám písala v knižnej recenzii tu a určite vám túto knižku odporúčam. Je  jednoducho písaná, no dejovo veľmi pútavá a na lehnenie pri vode ako stvorená. 
V poslednej dobe som tak trochu upustila od mojej Yankee Candle závislosti, ale keď už si niečo v týchto teplých dňoch zapálim, tak je to buď sviečka (vosky by boli asi v teple smrť, vďaka svojej intenzite) Sangria, ktorá pripomína svieže drinky alebo sviečka Wild Mint, ktorá je studená a veľmi osviežujúca.
A nakoniec to najlepšie. Jedlo! Okrem receptu na tieto čokoládové perníčky, ktoré som robila snáď stokrát, vám musím napísať o proteínových tyčinkách značky Barebells. Vyskúšala som už pár tyčiniek od rôznych značiek a vôbec mi nechutili. Tieto sú úplne iné, proste skvelé. Najviac ma oslovila Cookies&Cream a Caramel Cashew. Coconut-Choco bola fajn, ale nie tak dobrá a ešte musím vyskúšať Salty Peanut a tiež ich pudingy. 

Vyskúšali ste už Barebells? A čo pekného ste si v poslednej dobe obľúbili vy?

6 komentárov:

 1. Na filmu Deadpool 2 jsem byla nedávno v kině a byla to fakt bomba:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Taky mám svíčky moc ráda, ale přes tyto vedra nemám chuť pálit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Knihu Big Little Liars mám na svém knižním wishlistu na léto, tak snad si ji i pořídím! :) Seriál jsem už viděla, takže vím, že to stojí za to.

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Knihu bych taky si ráda přečetla. :) Seriál jsem viděla a byl super.
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 5. to tričko je fakt perfektné :) jednoduché, no veľmi štýlové zároveň a také ,,naše" :)

  Sabi z blogu Beautiful savage
  GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ta vůně Sangria by mohla být skvělá. :) Tričko se mi líbí, ale to jsem ti už psala v jednom z příspěvků.

  Somethingbykate

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za všetky vaše krásne odkazy, komentáre, pripomienky!

Blogger Template by DanyČuks